KURUMSAL

VORTEX, sektörde uzun yıllar deneyim kazanmış uzman kadrosu ile Türkiye'de ilk soğuk hava üflemeli, jelsiz-jiletsiz uygulama yapılabilen epilasyon tasarımını 2008 yılında tamamlamıştır. 2008-2016 yılları arasında Yerli üretim cihazlarımızın Türkiye genelinde 1000'den fazla kullanıcısı bulunmaktadır.

Türkiye'de birçok salonun bizi tercih etmesinin en önemli sebeplerinden biri, epilasyon uygulaması yaptıracak kişilerin hangi koşullarda memnun kalacağını bilmemizdir. Uzun yıllar boyunca güzellik salonu işletmiş olmamız, Vortex'i üretme fikri ortaya çıktığında, nihai tüketiciye en iyi hizmeti nasıl sunarız diye düşünmemize sebep oldu. Aslında salon sahiplerinden ziyade, nihai tüketici bizim için daha önemliydi. Uygun koşulları belirlerken hep bunu göz önünde bulundurduk.

Bilinen sistemlerden ayrı olarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren ve yeni bir teknoloji sistemi ile üretilen cihazımız, kullanıcıların ve uygulama yaptıranların yüksek memnuniyeti sonucu bu günlere gelmiştir. Merkezler Vortex ile müşterilerini memnun edeceğini biliyorlar ve bu durum tabii ki güçlü referanslar oluşturmamızı sağlıyor.

VORTEX'in yerli üretim olması, satış sonrası yedek parça tedariği ve servis hizmeti kalites­ini olumlu yönde etkiler. Satış sonrası hizmetlerimiz arasında kurulum, kullanım eğitimi, teknik destek gibi hizmetlere ek olarak işletme kârlılığı ve hedef belirleme danışmanlığımız da bulunmaktadır.
 
VORTEX ekibiyle iletişim kurduğunuz andan iti­baren, uzman satış kadrosu, hızlı teknik servis hizmeti ve deneyimli eğitmenleri ile, süreç boyunca yanınızda olacağının garantisini vermektedir.

VORTEX ailesi olarak, sadece cihazı kullana­cak olan uzman personeli memnun etmenin yeterli olmayacağını biliyoruz. Alışık olduğunuz standartlar üzerinde kar etmenizi sağlamayı, merkezinize gelen müşterilerden memnuniyet dönüşleri almanızı, aynı zamanda da uygu­lama yaparken vakit tasarrufu yapmanızı he­defleyip çalışmalarımızı bu yönde geliştirmeye devam etmekteyiz.

Sizleri VORTEX ile tanıştırmak ve sistemimizi daha detaylı anlatabilmek için iletişim kurmak istiyoruz.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis